Elementy montażowe  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

W asortymencie Pamaku znajdziesz wszelkie niezbędne elementy montażowe wydechów, takie jak: obejmy, pierścienie uszczelniające, uszczelki, wieszaki gumowe oraz kompletne zestawy montażowe. Wszystkie części dostępne w naszym sklepie to produkty posiadające certyfikaty, m.in. ISO 9001:2001/EN ISO 9001, TÜV, oraz PIMOT. Szybkie znalezienie odpowiedniego zamiennika ułatwiają dostępne na stronie opisy parametrów i specyfikacji, zdjęcia produktów, a także wyraźny podział na kategorie.

strona:

Elementy montażowe wydechów od Pamaku: dobra jakość w niskiej cenie

Każda nieszczelność w układzie wydechowym wykazuje negatywny wpływ na środowisko naturalne, a także decyduje o ogólnej kondycji i wydajności pojazdu. Dobrze dobrane części i zamienniki w tym układzie zapewnią optymalne oczyszczanie cylindrów silnika ze spalin. Umożliwiają też sprawną pracę jednostki napędowej. Poszczególne składowe układu oddechowego pełnią również inne istotne funkcje, takie jak transportowanie spalin poza pojazd, zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do środowiska, oraz tłumienie hałasu.

Zarówno elementy montażowe wydechów, jak i większe części tego układu zużywają się w wyniku normalnej eksploatacji. Mogą ulegać również uszkodzeniom mechanicznym, np. po długiej zimie. Z tego względu wielu producentów nie daje gwarancji na tego typu produkty. W Pamaku jest inaczej – w odróżnieniu od konkurencji, udzielamy aż 24-miesięcznego okresu gwarancyjnego na każdy zakupiony zamiennik. Przyczyną jest wyższa jakość proponowanych przez nas rozwiązań. Wszystkie części są wytwarzane w oparciu o sprawdzone metody produkcyjne (system ISO 9001: 2000 EN ISO 9001/2000). Oprócz tego używamy trwałych materiałów pozyskiwanych wyłącznie od sprawdzonych marek, m.in. koncernów ThyssenKrupp i Carl Froh.

Wybierz zamienniki od producenta z wieloletnim doświadczeniem

Firma Pamaku funkcjonuje na rynku części układu wydechowego od 1991 roku. Znajomość branży i oczekiwań kierowców oraz mechaników pozwala nam na wytwarzanie wysokiej jakości zamienników i elementów montażowych. Dbamy również o aktualność systemów certyfikacji. Wszystkie modele są w 100% zgodne z oryginalnymi częściami. Dlatego nasze rozwiązania są skierowane do klientów poszukujących zadowalającej jakości w niskiej cenie.

Pamaku to kompleksowa oferta dla tych osób, które chcą zadbać o stan układu wydechowego bez rujnowania portfela. Jeżeli wybrany zamiennik okaże się nietrafionym zakupem, klientowi przysługuje prawo zwrotu do 10 dni od otrzymania zamówienia. Zapewniamy też ekspresową dostawę. Każdy produkt wysyłamy jak najszybciej, ponieważ wiemy, że okres oczekiwania na paczkę jest jedną z kluczowych kwestii. Dlatego wszystkie elementy montażowe wydechów otrzymasz od nas w czasie od 24 do 48 godzin.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!