Pamaku
Centrum układów wydechowych
Alfa Romeo to włoski gigant na rynku samochodów, przede wszystkim sportowych, dedykowanych rywalizacji wyścigowej, ale i oczywiście powszechnie znany i szanowany producent aut osobowych. Uznanie wśród użytkowników na całym świecie Włosi zdobyli dzięki temu, że produkują auta wyjątkowo piękne, a dodatkowo według najnowszych rankingów technicznych – niezawodne. Nie oznacza to oczywiście, że nie dochodzi do sytuacji, w której konieczna jest wymiana pewnego elementu, np. w układzie wydechowym. W tym dziale przedstawiamy Państwu naszą ofertę katalizatorów dedykowanych do Alfy Romeo.
strona:

Bogaty wybór katalizatorów

Jako że producenci Alfy Romeo wydają nowe modele swoich pojazdów ze sporą regularnością i zarazem rozmachem, nasza oferta nie może zamykać się na kilku pozycjach. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym dziale szereg różnych katalizatorów, pasujących do różnych modeli Alfy Romeo. Znajdą tu Państwo między innymi katalizatory dedykowane Alfie Romeo GT, 145, 146, 147 czy 156. Przed ostatecznym wyborem katalizatora zalecamy dokładne zapoznanie się ze specyfikacją widoczną pod zdjęciami. Znajdą tam Państwo informacje o homologacji, normie emisji, wadze oraz wszystkich modelach aut, do których pasuje katalizator.

Katalizatory w korzystnej cenie

Tak, jak w przypadku innych elementów dostępnych na naszej stronie, katalizatory do Alfy Romeo są u nas dostępne w atrakcyjnych cenach. Warto zaznaczyć, że każdy produkt dostępny w tym dziale objęty jest 2-letnią gwarancją. Czas wysyłki w naszym sklepie wynosi natomiast 1 dzień roboczy, a kierunkiem wysyłki może być dowolny kraj na naszym kontynencie. Jeżeli szukają więc Państwo oryginalnych i niezawodnych katalizatorów dedykowanych do Alfy Romeo, serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!