Pamaku
Centrum układów wydechowych

Silniki diesla w pewnym czasie stały się najpopularniejszym wyborem wśród klientów. Niestety miały jeden spory mankament, a mianowicie produkowały nadmierną ilość spalin i sadzy, które dostawały się do atmosfery. W roku 2006 wprowadzono więc normę Euro IV, która na chwilę wstrząsnęła całym rynkiem motoryzacyjnym. Miała ona na celu dwukrotnie ograniczyć emisję zanieczyszczeń do atmosfery, co skutkowało możliwością usunięcia pojazdów napędzanych olejem silnikowym z dróg. Na szczęście stworzono DPF Filtry cząstek stałych - Suzuki były jednymi z samochodów, które po 2006 otrzymały ten element. Wpłynęło to na znaczące ograniczenie emisji sadzy. Niestety filtr przy nieodpowiedniej jeździe często się zapycha. Zdarza się to po 150/200, czasem 250 tysiącach kilometrów w zależności od tego, czy kierowca częściej pokonywał długie trasy autostradą, czy jeździł po mieście.

strona:

Posiadamy w ofercie filtry do samochodów marki Suzuki w korzystnych cenach. W przypadku zapchania się części, co zdarza się dość często, sugerujemy zakup rozwiązań z naszego sklepu internetowego. Klienci mogą wybierać spośród DPF filtrów cząstek stałych do Suzuki SX4, ale również Grand Vitara. Nasza oferta jest jednak stale poszerzana, dlatego można spodziewać się DPF-ów do innych modeli japońskiego koncernu motoryzacyjnego. Co wyróżnia nasze produkty? Przede wszystkim wysoka jakość wykonania z niezawodnej, niemieckiej stali, która jest dwukrotnie trwalsza i odporniejsza od zwykłego stopu metali tego rodzaju. Ponadto, można liczyć na pewność kompatybilności części z danym pojazdem. Potwierdza to bardzo niski odsetek reklamacji w naszym sklepie na poziomie jedynie 0,3%. Filtr można łatwo dopasować, podajemy bowiem numery OE, a także modele i wersje, do których pasuje. Charakteryzuje i wyróżnia nas jakość usług, pewność udanych zakupów, a także rozsądne ceny za filtry cząstek stałych do pojazdów marki Suzuki. Zapraszamy więc do zakupu, a w razie pytań lub problemów - do kontaktu z naszymi pracownikami.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!