Katalizator - Tłumik - Tłumiki Samochodowe - Sklep z tłumikami
Centrum układów wydechowych

Skup katalizatorów i filtrów DPF

Prowadzimy skup katalizatorów i filtrów cząstek stałych DPF/FAP. Współpracujemy z punktami recyklingu i rafinacji. Jeżeli posiadasz zużyty katalizator od swojego lub innego auta lub chcesz dokonać zakupu nowego katalizatora z rabatem, przyślij nam zużytą część

Nasz punkt skupu zlokalizowany jest pod poniższym adresem:

PAMAKU - Punkt skupu katalizatorów
Staroprzygodzka 117
63-400 Ostrów Wlkp

Każdy katalizator wyceniany jest indywidualnie w zależności od normy EURO, jaką spełnia, stopnia zużycia oraz stanu i rodzaju monolitu. Za oryginalne katalizatory przeznaczone do pojemności od 1.600 do 3.000ccm płacimy średnio od 200 do 500 PLN. Za katalizatory do samochodów dostawczych/ciężarowych płacimy nawet 1.500 PLN.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu dokonania wyceny. Prosimy przygotować numery jakie znajdują się na obudowie katalizatora. Jeżeli numery są trudne do odczytu, prosimy przygotować dane auta z którego pochodzi katalizator oraz przesłać nam zdjęcie katalizatora / filtra DPF. Jeżeli wycena na podstawie zdjęcia i danych auta jest nie możl Fiwa, monolit badamy endoskopowo. Skupujemy również katalizatory nie kompletne, kostki i kruszywo luzem.

KONTAKT I WYCENA:

Tomasz Biernacki
725 751 076
Patryk Kubiak
605 657 501

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!