Pamaku
Centrum układów wydechowych

Szukasz wysokiej jakości elementów układu wydechowego w konkurencyjnych cenach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Pamaku! Nasz asortyment obejmuje wyłącznie produkty sygnowane logo największych europejskich marek, w tym między innymi niezawodny filtr DPF do Audi A3 8p. Część dedykowana samochodom z silnikiem Diesla jest fabrycznie nowa i została objęta gwarancją producenta. Dzięki jej instalacji ograniczysz wydzielanie szkodliwych dla środowiska spalin i nie tylko.

strona:

Na czym polega działanie filtra DPF w modelu Audi A3 8p?

Zacznijmy od krótkiego opisu budowy tak istotnego elementu układu wydechowego samochodów z silnikiem Diesla. Filtr DPF do Audi A3 8p jest złożony z kilku części. Jedną z nich jest ceramiczny wkład, w którym są gromadzone wyłapywane nieczystości. Nie brakuje także stalowej, wytrzymałej oraz odpornej na uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury obudowy, a także czujników poziomu ciśnienia. Filtr ma również odpowiednio rozmieszczone mocowania, które ułatwiają instalację.

Po przymocowaniu filtra DPF pod maską Audi A3 8p, pomiędzy katalizatorem utleniającym a tłumikiem, urządzenie jest gotowe do działania. Od tego momentu wszelkie produkty uboczne spalania oleju napędowego, czyli cząstki stałe i sadza, będą skutecznie wychwytywane, a następnie magazynowane wewnątrz ceramicznego wkładu. Co istotne, filtry oczyszczają się samodzielnie – po zapełnieniu czujniki przesyłają sygnał, który rozpoczyna proces spalania zgromadzonych zanieczyszczeń.

Wysokiej jakości filtr DPF Audi A3 8p w konkurencyjnej cenie

W Pamaku łączymy wysoką jakość i niezawodność z jednymi z najbardziej konkurencyjnych cen na rynku, dzięki czemu w naszym sklepie internetowym zamówisz najlepsze elementy układu wydechowego bez obciążania domowego lub firmowego budżetu. Co istotne, oferowany filtr DPF do Audi A3 8p to tylko jeden z setek tysięcy fabrycznie nowych produktów, które przygotowaliśmy w bogatym i różnorodnym asortymencie. Wszystkie dostępne artykuły są wykonane z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX.

Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych produktów jest 24-miesięczna gwarancja oraz odpowiednie certyfikaty, dzięki którym możesz mieć pewność, że wybrany artykuł nie tylko spełnia wszelkie standardy, ale także posłuży Ci niezawodnie przez lata. Co więcej, wszystkie zamówienia realizujemy natychmiastowo – dostęp do własnych magazynów i hal producentów pozwala na wysyłkę towaru nawet tego samego dnia i dostarczenie przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych. Produkty doręczamy w Polsce i wielu krajach europejskich.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!