Pamaku
Centrum układów wydechowych
Oferta PAMAKU charakteryzuje się na tyle dużą różnorodnością, że to właśnie w niej wielu kierowcom udaje się uzyskać dokładnie takie artykuły motoryzacyjne, jakich w danym momencie potrzebują. Wśród nich widnieją m.in. tłumiki do samochodu Fiat Multipla 1.6i 16V, których montaż w układzie wydechowym pojazdu często okazuje się najlepszym i zarazem najłatwiejszym sposobem na przywrócenie jego dawnej wydajności. Oferowane przez nas elementy powstały z myślą o korzystaniu z nich wyłącznie we wspomnianym aucie, dlatego każdy nabywający je Klient może być pewien, że będą one idealnie dopasowane do miejsca, w którym zostaną zamontowane. Nasze tłumiki do samochodu Fiat Multipla 1.6i 16V szybko więc pozwolą pozbyć się problemów z wydalaniem spalin z silnika, zmniejszając przy tym hałas towarzyszący temu procesowi, nie wpływając jednocześnie niekorzystnie na zużycie paliwa czy komfort jazdy. Z tego powodu polecamy skorzystanie z oferty, którą przygotowaliśmy i sięgnięcie po potrzebne komponenty, dostępne w atrakcyjnej cenie.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!