Pamaku
Centrum układów wydechowych

Tłumik to jedna z niezbędnych części układu wydechowego. Element narażony jest na działanie skrajnych temperatur. Jest bowiem mocno ogrzewany w trakcie jazdy i schładzany na postoju. Dla stopu metalu, z jakiego został wykonany, nie są to komfortowe warunki. Dlatego też z czasem tłumik zaczyna być coraz mniej skuteczny. Spada jego wydajność w obrębie prawidłowego przetwarzania spalin, słyszalny jest także nieco zmieniony, nienaturalny dźwięk, jaki wydobywa się z końcówki wydechu. To znak, że konieczna jest wymiana elementu na nowy. W naszej ofercie dostępnych jest wiele wersji tej części. W tej kategorii przedstawiamy jednak tłumiki Alfa Romeo 145 1.6IE 8V przystosowane do wersji włoskiego pojazdu produkowanej w latach 1994/1997. Jest to element środkowy i końcowy, a więc kompletny, co ułatwi montaż i zapewni trwałość układu wydechowego na kolejne tysiące kilometrów. Zapraszamy do zakupu tłumików w rozsądnych cenach, a w razie jakichkolwiek wątpliwości do kontaktu! Oferujemy 2-letnią gwarancję na każdą część!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!