Pamaku
Centrum układów wydechowych
Wysoka jakość wykonania i szybka dostawa to nasze priorytety. W PAMAKU oferujemy tłumiki Fiat II Ulysse 2.2 JTD i wiele innych części odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie układu wydechowego. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i cenionymi producentami. Dbamy o starannie wyselekcjonowaną ofertę, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Oferowane tłumiki do Fiata zostały zaprojektowane z uwzględnieniem najwyższych standardów. Precyzyjna konstrukcja w pełni odpowiada parametrom technicznym. Solidnie wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantują odporność i trwałość mimo kontaktu z wymagającymi warunkami atmosferycznymi. Szybki montaż możliwy jest dzięki właściwej szerokości, średnicy, a także wygięciu. Nie bez znaczenia pozostają uchwyty w odpowiednich miejscach i wymiary zgodne z potrzebami posiadanego modelu auta. Jesteśmy przekonani, że oferta naszego sklepu spełni oczekiwania wymagających klientów i pozwoli wyposażyć samochód w najlepszej jakości części układu wydechowego.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!