Pamaku
Centrum układów wydechowych

Citroen Xsara 1.4 HDi to wariant popularnego auta kompaktowego, należącego do segmentu C, którego silnik posiada system bezpośredniego wtrysku paliwa. Pozwala to na jego bardziej równomierną pracę i mniejsze spalanie. Poza tym, zastosowanie silnika HDi przyczynia się do zredukowania emitowanych spalin i hałasu. Wszystko to jednak na nic, jeśli twój Citroen Xsara 1.4 HDi ma problem z tłumikiem. Żeby temu zaradzić, najlepiej jest wyposażyć go w sprawdzone części ze sklepu PAMAKU.

Posiadamy tłumiki końcowe i rury kolektorowe przystosowane do modelu Xsara 1.4 HDi, w wersjach Combi, Coupe i Hatchback. Wszystkie nasze części posiadają certyfikat RW TUV i wyprodukowane są z wysokiej jakości niemieckiej stali. Dzięki temu, bez obaw dajemy na nie 24 miesiące gwarancji. Poza bezpieczeństwem, gwarantujemy też wygodę dostawy. Dostawa obejmuje 40 krajów Europy i zajmuje średnio od 24 do 48 godzin. Załączone fotografie, w pełni oddają stan sprzedawanych tłumików.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!