Pamaku
Centrum układów wydechowych

BMW Serii 3 to rewelacyjny samochód, który wyposażony jest w podzespoły najwyższej jakości. To one sprawiają, że auto pracuje właściwie i stabilnie, zapewniając kierowcy niezwykły komfort i bezpieczeństwo. W przypadku konieczności wymiany elementu na nowy warto zadbać, by był on tak samo dobry. Pamaku oferuje sprawdzone i solidne kolektory wydechowe BMW Serii 3 w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem!

strona:

Bogaty asortyment kolektorów wydechowych BMW Seria 3

Wysokiej jakości podzespoły w samochodzie pozwalają cieszyć się wygodną i bezproblemową jazdą przez długi czas. Pamaku proponuje wyłącznie najlepsze elementy układu wydechowego od znanych i renomowanych dostawców. W sprzedaży posiadamy kolektory wydechowe BMW m.in. do modeli serii 3. Wyróżnia je solidna konstrukcja, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów oraz idealne dopasowanie do każdego rodzaju nadwozia. Nasze kolektory posiadają niezbędną dokumentację oraz spełniają rygorystyczne normy. Nasze produkty zdobyły certyfikację TÜV oraz ISO. Waga kolektorów to 4 kg. Dodatkowo wszystkie proponowane elementy układu wydechowego posiadają 24-miesięczną gwarancję. Nasze kolektory wydechowe dostarczamy szybko i sprawnie do 40 krajów w całej Europie. Wybierając nasz produkt, wybierają Państwo wysoką jakość na najkorzystniejszych warunkach.

Ugruntowana pozycja w branży firmy Pamaku to efekt ponad 25-letniego doświadczenia, dzięki któremu możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość usług oraz najwyższe standardy obsługi. Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów chętnie pomoże w wyborze odpowiedniego elementu oraz odpowie na wszystkie pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości. Cenimy Państwa czas, dlatego też wszystkie kolektory wydechowe BMW Serii 3 dostępne są dla Państwa od ręki. Jest to zasługa stałej i owocnej współpracy z największymi producentami, w tym także firmą BOSAL, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Nasze produkty dostarczamy w ciągu 24 godzin, a zamówienia złożone do godziny 12 realizujemy tego samego dnia. Naszym stałym klientom gwarantujemy wysokie rabaty, darmowy transport oraz długie terminy płatności.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!