Filtry cząstek stałych DPF Skoda Octavia  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Filtr DPF to niezwykle ważny element każdego samochodu z silnikiem Diesla (i niektórych benzynowych). Jego rolą jest oczyszczane wydzielanych spalin z niezwykle szkodliwych cząstek sadzy, które wykazują negatywny wpływ zarówno na stan środowiska, jak i na organizmy żywe. Dlatego szybka wymiana tego podzespołu, w razie jego zapchania lub zużycia, to zupełna konieczność. Zakup oryginalnej części wiąże się z poniesieniem dużych kosztów, dlatego najlepszym rozwiązaniem okazuje się sprawdzony zamiennik.

3324.69 PLN

tłumik 16.49

2029.50 PLN

tłumik 16.49

3499.35 PLN

tłumik 16.49

1988.71 PLN

tłumik 16.49

1968.08 PLN

tłumik 16.49

1968.08 PLN

tłumik 16.49

1968.08 PLN

tłumik 16.49

1589.60 PLN

tłumik 16.49

1589.60 PLN

tłumik 16.49
strona:

Zamiennik – alternatywa dla drogich filtrów DPF

Po czym można rozpoznać, że to właśnie filtr DPF wymaga wymiany? Przede wszystkim po spadku maksymalnej prędkości pojazdu, świeceniu się kontrolki check engine, większym zużyciu paliwa i oleju (przez samoistną regenerację filtra), a także działaniu samochodu w trybie awaryjnym. W takich przypadkach warto jak najszybciej udać się do mechanika.

Kolejnym krokiem będzie zakup odpowiedniego zamiennika. W obliczu wysokich cen oryginalnych części układu wydechowego, obecnych w samochodach poszczególnych marek, zamiennik staje się najkorzystniejszą możliwą alternatywą. Wymiana filtra DPF jest niezbędna wtedy, gdy filtr ulegnie zużyciu lub zapchaniu. Tego drugiego problemu można uniknąć, wybierając produkt dobrej jakości, oczyszczający cząstki stałe wewnątrz. Dzięki temu nie dojdzie do jego przedwczesnego uszkodzenia. Nasza propozycja, spełniająca wszystkie powyższe wymagania, to wysokiej jakości filtr DPF Skoda Octavia wykonany m.in. z kwasoodpornej stali INOX.

Części układu wydechowego prosto od producenta

Firma Pamaku oferuje podzespoły złożone z trwałych, odpornych na zużycie materiałów. Komponenty do produkcji pozyskujemy wyłącznie od zaufanych marek, m.in. Thyssen Krupp i BOSAL. Dbamy o komfort naszych klientów, dlatego dostawę realizujemy w czasie od 24 do maksymalnie 48 godzin. Wiemy, że nie zawsze da się “trafić” z wyborem odpowiedniej części, dlatego przypominamy również o przysługującym, 10-dniowym prawie zwrotu każdego przedmiotu zakupionego w naszym sklepie.

Wszystkie zamienniki dostępne na Pamaku.pl, w tym filtr DPF Skoda Octavia, są w 100% zgodne z oryginałem. Wytwarzamy je w oparciu o dokumentację techniczną producenta, dlatego ich wnętrze stanowi idealne odzwierciedlenie droższych, markowych podzespołów. Elementy układu wydechowego na Pamaku.pl są dostępne od ręki i objęte 24-miesięczną gwarancją. W razie pytań dotyczących naszych towarów, zapraszamy do skorzystania z infolinii. Eksperci Pamaku chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania i udzielą wszystkich niezbędnych informacji na temat poszczególnych produktów.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!