Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wybierając części układu wydechowego, warto kierować się wysoką jakością. Żywotność i wydajność tych elementów to dwie najważniejsze cechy, na które należy zwrócić uwagę. W Pamaku, firmie istniejącej od 1991 roku, stawiamy na trwałość i zastosowanie wysokiej jakości komponentów. Wykorzystywane do produkcji części pochodzą przede wszystkim od renomowanej marki ThyssenKrupp. W naszej ofercie znajdziesz obecnie ponad 100 tysięcy produktów, w tym katalizatory uniwersalne ceramiczne EURO 3.

strona:

Katalizator ceramiczny uniwersalny: wydajne, klasyczne rozwiązanie w dobrej cenie

Największym plusem stosowania takiego katalizatora jest właśnie jego uniwersalność. W odróżnieniu od modeli dedykowanych, w tym przypadku budowa jest dostosowana do niemal każdego rodzaju samochodu. Co więcej, produkt uniwersalny często jest dostępny w znacznie niższej cenie. Z tych względów tak chętnie sięgają po niego kierowcy oraz mechanicy. Kupując katalizatory uniwersalne ceramiczne EURO 3, należy wziąć pod uwagę kilka podstawowych parametrów. Jednym z nich jest przepustowość, drugim – średnica rur łączących w układzie, a trzecim – rodzaj zastosowanego wkładu.

 

W sklepie Pamaku dostępne są zarówno katalizatory uniwersalne metalowe, czyli nowszej generacji, jak i ceramiczne, określane również mianem „klasycznych”. W przypadku wkładów ceramicznych mamy do czynienia z modelem o dużej wydajności. Tego typu produkty są użytkowane od lat i wciąż cieszą się dużą popularnością. Ich zaletą jest fakt, że nie ulegają korozji. Co więcej, są tańsze od swoich metalicznych odpowiedników. Jednak przed zakupem należy pamiętać, że wkład ceramiczny wykazuje się mniejszą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz nagłe zmiany temperatur. Jednak ze względu na swoją niższą cenę i dużą wydajność jest wciąż chętnie wybieraną opcją.

Powody, dla których warto zamawiać w sklepie Pamaku.pl

W przypadku naszej oferty masz pewność, że wybierasz produkty wysokiej jakości. Wszystkie części wytwarzamy, wykorzystując sprawdzone komponenty pochodzące od renomowanych, światowych marek. Produkcja opiera się na w pełni wdrożonym systemie ISO 9001: 2000 EN ISO 9001/2000. Każdy element posiada certyfikat RW TUV. Asortyment został objęty aż 24-miesięczną gwarancją. Każdemu klientowi przysługuje też 10-dniowe prawo zwrotu zakupionego towaru. Wszystko to sprawia, że Pamaku.pl jest jednym z najchętniej wybieranych, polskich producentów części układu wydechowego.

 

Układy są produkowane z niemieckiej stali, dzięki czemu znacznie przewyższają jakością inne zamienniki dostępne w podobnych cenach. Zamawiając u nas katalizatory uniwersalne ceramiczne EURO 3, możesz spodziewać się ekspresowej dostawy. Wybrane części dostarczymy do Ciebie w czasie od 24 do 48 godzin. Oprócz tego obsługujemy wyłącznie bezpieczne, sprawdzone metody płatności. Jeżeli masz wątpliwości i nie wiesz, jak wybrać katalizator do swojego pojazdu, skontaktuj się z doradcami z naszej infolinii. Pomogą Ci w zakupie odpowiedniego, idealnie dopasowanego produktu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!