Pamaku
Centrum układów wydechowych
Pełna oferta sklepu PAMAKU obejmuje ponad 100 tys. produktów. Wśród nich znajdziesz także wysokiej jakości tłumiki do samochodów Chery - Amulet. Wykonane z dobrej jakości stali, skutecznie opierają się korozji. Oferują doskonałe parametry użytkowe, a więc po zastosowaniu zamiennika komfort eksploatacji auta nie ulegnie zmianie. Tłumiki do Chery - Amulet produkuje się na bazie oryginalnej dokumentacji koncernów samochodowych, a więc można w pełni zaufać ich konstrukcji. Żywotność akcesorium liczy się w latach oraz tysiącach przejechanych kilometrów. Jesteśmy pewni standardu wykonania, dlatego na każdą część oferujemy aż 2-letnią gwarancję. Jeśli wciąż masz pytania, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Bezbłędnie doradzą oni w wyborze konkretnego tłumika do Chery - Amulet, bo w branży motoryzacyjnej działamy już od kilkudziesięciu lat, dostarczając towar do krajów całej Europy. Gwarantujemy świetną jakość w atrakcyjnej cenie.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!