Pamaku
Centrum układów wydechowych
W sklepie PAMAKU oferujemy wyłącznie najlepsze produkty i akcesoria, a wśród nich także układy wydechowe do Daewoo Lublin II 2.4 td. Podstawowym wyróżnikiem naszej firmy na tle innych jest fakt, iż wszystkie artykuły pochodzą od najlepszych producentów z całego świata, są w pełni nowe, objęte minimum 24-miesięczną gwarancją i wykonane z najwyższej klasy surowców. Wszystkie układy wydechowe mają podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie, co gwarantuje im niezwykłą trwałość i odporność na użytkowanie. Z kolei katalizatory oraz filtry DPF i rury kolektorowe zostały wykonane z rewelacyjnej jakości nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX. Wszystkie są objęte certyfikatami ISO oraz TUV i zawsze są zgodne z wymogami producenta danego pojazdu, dlatego są do niego prawidłowo dopasowane i zapewniają wiele lat intensywnego użytkowania. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi produktami dedykowanymi do Daewoo Lublin II 2.4 td. Zapewniamy błyskawiczną dostawę, możliwość pomocy na każdym etapie sprzedaży oraz doskonałą jakość obsługi klienta.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!