Pamaku
Centrum układów wydechowych
Audi 80 to jedna z najpopularniejszych wersji pojazdu niemieckiego koncernu motoryzacyjnego. Nic dziwnego, oferowała zarówno dynamiczność, jak i odpowiednio niskie, średnie zużycie paliwa. Był to jednak diesel, który mocno zanieczyszczał środowisko, ale kto w tamtych czasach się o to martwił? Jesteś posiadaczem tego modelu? Potrzebujesz do niego elementów układu wydechowego, bo czas z oryginalnymi częściami zrobił swoje? W takim razie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy w tej kategorii! To kompletna oferta tłumików do Audi 80 1.9 TD. Części wykonane są z trwałych materiałów, odpornych na korozję, mróz, wysokie temperatury, czy uszkodzenia mechaniczne. To jednak nie wszystko, wszystkie elementy są bowiem doskonale odwzorowane, kompatybilne z całym układem wydechowym w tym modelu i wersji pojazdu. Postaw na tłumiki końcowe, początkowe i wiele innych!
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!