Pamaku
Centrum układów wydechowych
Popularny również na polskich drogach sedan, czyli Audi 80 to model ceniony za niezawodną, pewną konstrukcję. Niestety po latach i z nią dochodzi do problemów. Przede wszystkim jest to spowodowane wiekiem i korozją, ale nie można się temu przecież dziwić. Jeżeli jesteś posiadaczem tego auta, masz problem z układem wydechowym - trafiłeś idealnie. Znajdziesz u nas trwałe, solidnie wykonane, w stu procentach nowe i idealnie odwzorowane tłumiki do Audi 80 1.4. Elementy, które sprawią, że jazda tym staruszkiem będzie jeszcze możliwa! Co ważne, z montażem nie będziesz miał najmniejszego problemu. To w stu procentach kompatybilne części, dostępne w wielu egzemplarzach. Przykładem może być tłumik końcowy, środkowy, ale i cały układ wydechowy. Masz jakiekolwiek pytania odnośnie części lub składania zamówienia? Może masz wątpliwości? W każdym z tych przypadków skontaktuj się z nami!
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!