Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jakość oferowanych produktów w sklepach motoryzacyjnych dotychczas odwiedzanych przez Ciebie nie zdołała Cię zadowolić? W takim razie koniecznie sprawdź ofertę PAMAKU, na którą składają się m.in. tłumiki do samochodu Fiat Panda II 1.2. To grupa artykułów zdolnych usprawnić nawet najbardziej wyeksploatowany układ wydechowy auta i pozwalających zapomnieć o dalszych spadkach osiągów silnika, mniej skutecznym wydalaniu z niego spalin i nadmiernym hałasie towarzyszącym temu procesowi. Swoim Klientom oferujemy podzespoły od sprawdzonych producentów, niewykorzystywane wcześniej w innych pojazdach, co stanowi najlepszą gwarancję tego, że zdołają zadowolić nawet najbardziej wymagających kierowców. Tłumiki do samochodu Fiat Panda II 1.2 z oferty PAMAKU możesz pozyskać w przystępnej cenie i zapomnieć o znacznie bardziej kosztownej naprawie wykorzystywanych dotychczas w układzie wydechu komponentach, które po niedługim czasie mogłoby ponownie ulec awarii.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!