Pamaku
Centrum układów wydechowych

Asortyment naszego sklepu Pamaku.pl, istniejącego na rynku motoryzacyjnym od 25 lat, obejmuje także tłumiki do Fiata 500 1.4i. Wszystkie modele mają niezbędne certyfikaty ISO oraz TUV i są objęte 2-letnim okresem gwarancyjnym. Każdy element układu wydechowego oferowany w naszym sklepie został wykonany z podwójnego płaszcza stali ThyssenKrupp AG galwanizowanj dwustronnie, a rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF z bardzo trwałej i odpornej na wysoką temperaturę nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX. Oferujemy produkty producentów znanych doskonale na całym starym kontynencie, takich jak Bosal, Klarius, Fenno, Asso, Walker, BM Catalyst, TP Cats, Euro Flo oraz POLMO, które są w pełni zgodne z wymaganiami danego producenta samochodu. Warto bowiem wiedzieć, że tłumiki do Fiat 500 1.4i zostały wykonane na podstawie dokumentacji technicznej danego koncernu motoryzacyjnego, dzięki czemu mają identyczne wymiary zewnętrzne, parametry użytkowe oraz sposób montażu co oryginalne. Ponadto nie wpływają na dźwięk generowany przez silnik oraz na moc całego samochodu, dlatego też są zdecydowanie warte zakupu w każdym przypadku. Przejrzyj również inne produkty dostępne w naszym asortymencie, których jest obecnie już ponad 100 000 sztuk!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!