Pamaku
Centrum układów wydechowych
Nawet najbardziej solidna seria samochodów osobowych, a do takiej z pewnością można zaliczyć różne rodzaje modeli Audi A3, czasami wymaga ingerencji w postaci wymiany zniszczonego lub zużytego elementu. Nie inaczej jest w przypadku Audi A3 8P 1.6 z lat 2003-2012, do którego tłumiki znajdziesz w tym dziale. Standardowo, stawiamy na solidne i w 100 % kompatybilne z układem wydechowym samochodu elementy, które oferujemy w naprawdę atrakcyjnych cenach.
strona:

Tłumiki objęte gwarancją

Wszystkie tłumiki do Audi A3 8P 1.6 (2003-2012) są objęte gwarancją i mogą trafić w Twoje ręce już w przeciągu jednego dnia roboczego. Serdecznie polecamy zapoznanie się z zawartością tego działu oraz sprawdzeniem szczegółowych opisów każdego elementu. W razie jakichkolwiek pytań zalecamy kontakt mailowy lub telefoniczny. Nasi doradcy są do dyspozycji. Informujemy również o możliwości wysyłki poza granice Polski. Do wyboru jest aż 40 europejskich krajów.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!