Pamaku
Centrum układów wydechowych
Audi A1 to samochód miejski, którego produkcję rozpoczęto w 2010 roku. Jak wszystkie pojazdy produkowane przez niemiecką firmę Audi, model cieszy się niemałą popularnością - także na polskich drogach. Jeśli jesteś jego posiadaczem i masz problem z tłumikiem, to mamy dla Ciebie dobre wieści. W tym dziale przygotowaliśmy szeroką ofertę tłumików do Audi A1. Oferujemy nowe, precyzyjnie wykonane i w pełni kompatybilne z pojazdem elementy, które rozwiążą Twój problem na długi czas. Znajdziesz tu m.in. tłumiki końcowe czy rury kolektorowe. Wszystkie pozycje dostępne są w naprawdę atrakcyjnych cenach. Wykonano je ze starannie wyselekcjonowanej stali, dzięki czemu są niezawodne, co potwierdzamy, obejmując je 2-letnią gwarancją. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty tłumików do Audi A1. Możliwa jest wysyłka także poza granice naszego kraju. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących specyfikacji elementu - prosimy o kontakt.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!