Pamaku
Centrum układów wydechowych
Aby układ wydechowy auta działał w odpowiedni sposób przez maksymalnie długi czas, należy zadbać o to, by tworzyły go wysokiej jakości elementy. Tej zdecydowanie nie można natomiast odmówić komponentom możliwym do nabycia w sklepie PAMAKU. Nasi Klienci znajdą w niej m.in. tłumiki do samochodu Fiat Grande Punto 1.4i 16V, a także inne artykuły motoryzacyjne, zamontowanie których w przeznaczonym dla nich miejscu pozwala szybko i trwale pozbyć się problemów z działaniem wspomnianego układu. Zyskuje na tym nie tylko silnik pojazdu czy kierowca zasiadający w jego kabinie, ale również otoczenie, ponieważ spaliny są odprowadzane sprawniej, a jednocześnie bez powstawania uciążliwego hałasu. Polecamy zatem wszystkim tłumiki do samochodu Fiat Grande Punto 1.4i 16V, podobnie jak pozostałe elementy dostępne w przystępnej cenie i objęte gwarancją. Właściwości tworzyw użytych w procesie ich produkcji sprawiają, że są odporne na korozję i inne niepożądane efekty, dlatego zadowolą nawet najbardziej wymagających kierowców.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!