Pamaku
Centrum układów wydechowych

Filtr DPF Ford Kuga składa się z puszki wykonanej z wysokiej jakości nierdzewnej, kwasoodpornej stali INOX, ceramicznego korpusu, oraz zagęszczonych kanalików z zaślepkami w miejscach wlotowych i wylotowych. Jego budowa jest w 100% zgodna z oryginalnym podzespołem, ponieważ stanowi odwzorowanie dokumentacji technicznej producenta. Do jego wykonania wykorzystano wyłącznie trwałe, sprawdzone materiały i komponenty. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat tego produktu, zapoznaj się z jego specyfikacją.

strona:

Połączenie atrakcyjnej ceny i ponadprzeciętnej wydajności

Filtr DPF Ford Kuga to podzespół stosowany głównie w autach z silnikiem Diesla, który w naszym sklepie internetowym kupisz za stosunkowo niewielkie pieniądze. Jednak niski koszt zakupu nie wiąże się tutaj z gorszą jakością. Wręcz przeciwnie – zapewniamy swoim klientom aż 2-letni okres gwarancyjny ze względu na ponadprzeciętną wydajność i trwałość naszych filtrów. Wszystkie modele wykazują odporność na szybkie zużycie dzięki wykorzystaniu kwasoodpornej, nierdzewnej stali INOX marki Thyssen Krupp. Zarówno ich wnętrze, jak i zewnętrzna obudowa, są w pełni zgodne z oryginalnymi filtrami DPF przeznaczonymi właśnie do tego modelu samochodu.

Nasze produkty wytwarzamy w oparciu o system ISO 9001: 2000 EN ISO 9001/2000. Co więcej, posiadają niezbędny certyfikat RW TUV. Ich cechą szczególną jest doskonała jakość wykonania, wyróżniająca się na tle części układu wydechowego innych producentów, które są dostępne w podobnych cenach. Tworzywa, z których składają się filtry i katalizatory Pamaku, pozyskujemy tylko z zaufanych źródeł, m.in. od wspomnianej firmy Thyssen Krupp, a także marek BOSAL i Carl Froh.

Filtry DPF dostępne od ręki

Szukając idealnego filtra DPF, większość osób koncentruje się przede wszystkim na wysokiej wydajności i niskiej cenie. Firma Pamaku wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, oferując niezawodne, trwałe podzespoły układu wydechowego. Na dowód tego, objęliśmy je dwuletnim okresem gwarancyjnym. Całościowy odsetek reklamacji wynosi u nas niecałe 0,3%, ponieważ każdą część wytwarzamy z ogromną dokładnością i dbałością o dopasowanie obudowy do konkretnego modelu pojazdu.

Filtr DPF Ford Kuga to zamiennik wysokiej jakości, który możesz mieć za zdecydowanie mniejsze pieniądze niż element oryginalny. Dostarczymy Ci go pod wskazany adres w czasie od 24 do 48 godzin. Jeżeli towar nie spełni Twoich oczekiwań, pamiętać, że przysługuje Ci 10-dniowe prawo zwrotu. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z naszego działu obsługi (pod podanym numerem telefonu lub online, za pośrednictwem aplikacji WhatsApp).

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!