Pamaku
Centrum układów wydechowych

Niepokojąco hałaśliwy silnik, sukcesywnie zmniejszająca się jego moc oraz nieprzyjemny zapach spalin mogą zwiastować problemy z układem wydechowym pojazdu. Zużycie części w regularnie eksploatowanym aucie to normalny proces. Jeśli Twój Citroen C5 - 2.2 HDI ma któreś z wymienionych objawów, to nie trać czasu i możliwie jak najszybciej zadbaj o wymianę części układu wydechowego. Do dyspozycji oddajemy profesjonalne rozwiązania wykonane z dbałością o każdy szczegół. W Pamaku współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami. Oferujemy tłumiki i pozostałe rozwiązania z najlepszej jakości materiałów, co gwarantuje długi, satysfakcjonujący poziom użytkowania części w układzie wydechowym. Wysoka jakość komponentów to nie wszystko. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie gwarancyjne przez 24 miesiące na wszystkie dostępne tłumiki, rury i pozostałe akcesoria uzupełniające układ wydechu. Jesteśmy przekonani, że szeroka oferta możliwości i kompatybilne elementy wyposażenia z Citroenem C5 - 2.2 HDI zagwarantują komfort jazdy.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!