Pamaku
Centrum układów wydechowych

Postaw na wysoką jakość wykonania i niezawodność. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kategorię, w której znajdziesz tylko i wyłącznie tłumiki do Alfa Romeo 1.7 IE. Po co przeszukiwać całą ofertę? Wszystko masz w jednym miejscu. Na co możesz liczyć? Między innymi na tłumiki końcowe i środkowe. Jeśli potrzebujesz obydwóch części, wybierz cały komplet. Oferujemy części do modelu w wersjach sedan oraz combi. Przystosowano je do danego modelu, dlatego ich montaż będzie prosty i szybki. Części są idealnie dopasowane! Jednak to nie wszystko - zostały wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej, która jest trwała i odporna na korozję, zmienne warunki atmosferyczne czy skrajne temperatury. Lata eksploatacji bez problemów? Tylko z naszymi tłumikami. Co ważne, na każdy element otrzymujesz 2-letnią gwarancję. Masz pytania lub wątpliwości? Chciałbyś się jeszcze czegoś dowiedzieć? Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz, a na pewno pomożemy!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!