Pamaku
Centrum układów wydechowych

Potrzebujesz części z układu wydechowego? Oczekujesz wysokiej jakości w rozsądnej cenie? Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem modelu Alfasud włoskiego producenta Alfa Romeo, nie mogłeś trafić lepiej. Dlaczego? Ponieważ w tej ofercie znajdziesz tłumiki do Alfa Romeo Alfasud w wersji 1.5. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rozwiązań takich jak tłumik środkowy, rurę kolektorową, a także te dwa elementy zespolone ze sobą. Możesz więc wybierać, co tylko chcesz! O jakość nie musisz się obawiać. Wszystkie części wykonano ze stali nierdzewnej, a co za tym idzie - możesz liczyć na wiele lat eksploatacji bez najmniejszych oznak korozji. Jednak to nie wszystko - stawiając na nasze tłumiki, nie musisz martwić się eksploatacją auta w skrajnie trudnych warunkach pogodowych, a także przy bardzo niskich lub bardzo wysokich temperaturach. Stal wytrzyma naprawdę wiele! Na każdą naszą część otrzymujesz 24-miesiące gwarancji - zapraszamy do kontaktu, jeśli w tym czasie ulegnie awarii.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!