Pamaku
Centrum układów wydechowych

Potrzebujesz sprawdzonego tłumika to swojego samochodu? Nie wiesz, na jakie rozwiązanie się zdecydować? Nie masz wiedzy na temat tego, który sprawdzi się w Twoim aucie? Właśnie dlatego na naszej stronie znajdziesz dokładnie opisaną ofertę tłumików. Wystarczy, że znasz wersję pojazdu i jego rok produkcji, aby poprawnie dobrać tłumik. Proponujemy między innymi tłumiki do Alfa Romeo 146 w wersji 1.8 IE 16V. W produkcjach włoskiej marki motoryzacyjnej, szczególnie w tych starszych, często dochodzi do uszkodzeń układu wydechowego. Wymień więc cały tłumik na nowy i nie martw się niesprawnym działaniem! Oferowane tłumiki powstają z niezawodnej, przygotowanej do eksploatacji w trudnych warunkach stali nierdzewnej. Jest to wybór odporny na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne, skrajne temperatury i w końcu wilgoć. Przygotowaliśmy ofertę, w której tłumiki do tego modelu auta objęte są 24-miesięczną gwarancją. Sprawdź je już teraz!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!