Pamaku
Centrum układów wydechowych

Sprawdzony wybór w rozsądnej cenie - tak można w skrócie opisać nasze tłumiki do Alfa Romeo 146 1.4 IE 8V. Wykonane ze stali nierdzewnej odpornej na szkodliwe działanie skrajnych temperatur. Przygotowane są do długiej i bezproblemowej eksploatacji. Wykazują także wysoką odporność na korozję, dzięki czemu ich częsty kontakt z wilgocią nie będzie kłopotem. Tłumiki, jakie proponujemy klientom, będą prawidłowo przetwarzać spaliny wytwarzane podczas pracy silnika, a ponadto skutecznie wytłumią hałas. Są idealnie dopasowane do danej wersji pojazdu, ich numery można w prosty sposób porównać z oryginalnymi częściami, jakie występowały w tych autach. Na każdy tłumik dajemy 24-miesięczną gwarancję. W razie jakichkolwiek problemów przez dwa lata od zakupu klient może część zwrócić. Niski współczynnik zwrotów i reklamacji na poziomie 0,3% świadczy o wysokiej jakości naszego asortymentu. Klienci mogą liczyć na nasze wsparcie przed i po zakupie. Zapraszamy do kontaktu w przypadku pytań lub wątpliwości. Tłumiki dostępne są w rozsądnych cenach!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!