Pamaku
Centrum układów wydechowych

Postaw na wysoką jakość wykonania w rozsądnej cenie. Tylko u nas dostaniesz tłumiki do Alfa Romeo Alfasud 1.4! Jeśli jakakolwiek część układu wydechowego uległa awarii, zapraszamy do zakupów! U nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie - przygotowaliśmy sporo rozwiązań. Oferujemy między innymi tłumik środkowy czy rurę kolektorową, a oferta ciągle się powiększa! Tłumiki wykonano ze stali nierdzewnej. Na co możesz liczyć, w związku z tym? Brak oznak korozji przez długi czas, odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale również na warunki atmosferyczne. Wszystko to sprawi, że eksploatacja tłumików nawet przez wiele lat nie będzie problematyczna. Na każdą część z naszej oferty otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję. Jeśli w tym czasie ulegnie ona awarii, skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy! Zadzwoń lub napisz do nas, jeśli masz jakiekolwiek pytania przed zakupem danego tłumika! Nasi pracownicy odpowiedzą na każde!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!