Pamaku
Centrum układów wydechowych

Dacia Sandero Stepway 1.6 to terenowa wariacja na temat modelu Sandero, wyprodukowanego dzięki współpracy firm Dacia i Renault. Zbudowana jest na tej samej płycie podłogowej co jej większy kuzyn - Dacia Duster oraz Nissan Juke. Od klasycznego Sandero różni się, między innymi, większym prześwitem i bardziej terenowym charakterem. Jest to zdecydowanie samochód wybierany przez osoby ceniące sobie off-roadowy pazur i umiejętnie planujące swoje wydatki. Wiele osób, za uciążliwy uważa chociażby zakup nowego tłumika. Nie z PAMAKU. Jeżeli w twoim Sandero Stepway 1.6 przyszedł właśnie czas na wymianę tej kluczowej części, nie musisz się martwić.

Odpowiedni tłumik znajdziesz w sklepie PAMAKU. Oferowane przez nas części są wykonane z wysokiej jakości stali, pochodzącej od koncernów, takich jak Thyssen Krupp czy Carl Froh. Są one w stu procentach kompatybilne z częściami oryginalnymi i objęte aż 24 miesiącami gwarancji. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie wahaj się zadzwonić na naszą infolinię.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!