Pamaku
Centrum układów wydechowych
Podstawowym elementem układu oddechowego samochodu, również w przypadku auta Chevrolet Cruze 1.7 D, jest rura środkowa, która – podobnie do pozostałych części go tworzących – może ulec zużyciu lub awarii. Gdy do tego dojdzie, radzimy skorzystać z oferty Pamaku. W naszym sklepie znajdziesz bowiem fabrycznie nowy komponent, możliwy do zamontowania go we wspomnianym, amerykańskim samochodzie, niezależnie od rodzaju jego nadwozia. Posiadasz Chevroleta Cruze 1.7 D Combi, Hatchback lub Sedan? Nie ma problemu, proponowana przez nas rura środkowa pasuje do każdego z nich. Jednym z głównych czynników zachęcających do dokonania jej zakupu jest atrakcyjność cenowa, ale warto zauważyć również, że jest to produkt objęty dwuletnią gwarancją, zdolny do długiego, bezawaryjnego działania. Chevrolet Cruze 1.7 D w niego wyposażony będzie sprawował się o wiele lepiej, zapewniając kierowcy wyższą wygodę w trakcie jazdy i zapobiegając powstawaniu kolejnych problemów z pracą układu wydechowego auta.
strona:

Niemiecka stal Thyssen Krupp, certyfikaty RW TUV, zgodność z oryginalnymi częściami, zabezpieczenie przed korozją - zamów tłumiki do modelu Chevrolet - Cruze - 1.7 D i zyskaj te wszystkie korzyści! Kup części o sprawdzonej jakości, potwierdzonej 2-letnią gwarancją. Wybierz produkty, które wytrzymałością, funkcjonalnością oraz żywotnością mogą rywalizować z fabrycznymi elementami, montowanymi w pojazdach. W katalogach sklepu PAMAKU znajdziesz ponad 100 tys. produktów, a wśród nich np. rurę środkową do Chevroleta - Cruze - 1.7 D.

Nasze zamienniki trafiają do cenionych warsztatów

Samochody muszą mierzyć się z różnymi warunkami pogodowymi i trasami o rozmaitym standardzie, co sprawia, że układ wydechowy pracuje w wymagających warunkach. Niskiej klasy zamienniki mogą nie poradzić sobie w takich sytuacjach, szybko ulegając awarii, dlatego bezpiecznym wyborem będą tłumiki do Chevroleta - Cruze - 1.7 D od PAMAKU. Na części oferujemy 24 miesiące gwarancji, bo wiemy, że zewnętrzna oraz wewnętrzna konstrukcja elementów idealnie odwzorowuje oryginalne elementy. Zgodność dotyczy zresztą nie tylko samej budowy, ale także gabarytów produktów. Wybierz naszą hurtownię i skorzystaj z ekspresowej dostawy towarów - nawet w jeden dzień roboczy! Dostarczamy tłumiki do 40 krajów Europy.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!