Pamaku
Centrum układów wydechowych

Szukasz sprawdzonego rozwiązania na problemy z układem wydechowym? Jeżeli w Twoim aucie konieczna jest wymiana tłumika, wybierz ten, z naszej oferty! Czekają na Ciebie między innymi tłumiki do Alfa Romeo 155 1.8i Twin Spark. Sprawdzą się szczególnie w starszych modelach samochodów. Zostały wykonane ze stali nierdzewnej o wysokiej klasie, więc nie musisz obawiać się na nich ponownej korozji. Ponadto tłumiki są odporne na szkodliwe działanie skrajnych temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne, jakie mogłyby powstać podczas jazdy. Do Twojej dyspozycji oddajemy elementy układu w różnych wersjach. Przykładem może być tłumik środkowy zespolony z końcowym. Montaż nie sprawi kłopotów, części są bowiem idealnie odwzorowane. Polecamy produkty ze względu na ich jakość, cenę, ale również 24-miesięczną gwarancję, która daje pewność na aż 2 lata eksploatacji! Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo - zespół pracowników czeka na Ciebie!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!