Pamaku
Centrum układów wydechowych

Problemy dotykają niemal każdej części samochodu, również układu wydechowego. Jednym z nich jest korozja, pojawiająca się po dłuższym czasie eksploatacji. Nie omija to samochodów włoskiego producenta - Alfa Romeo, szczególnie tych, produkowanych przed rokiem 2000. Potrafimy jednak temu zaradzić! Przygotowaliśmy dla Ciebie tłumiki do Alfa Romeo 156 1.6 do wszystkich typów nadwozia - z dopasowaniem nie będziesz miał problemu. Zostały wykonane z niezawodnej stali nierdzewnej, są więc trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i przede wszystkim na szkodliwe działanie wilgoci. Wszystko to sprawia, że będą wydajnie służyły jeszcze długi czas po montażu. W naszej ofercie czekają na Ciebie tłumiki końcowe, środkowe i początkowe, ponadto rury kolektorowe. Wszystko, czego potrzebujesz do wymiany całego układu wydechowego, jeśli zajdzie taka potrzeba. Na każdą część udzielamy 24-miesięcznej gwarancji - w razie kłopotów zawsze możesz się z nami skontaktować!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!