Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jak sama nazwa wskazuje, tłumik ma za zadanie redukować hałas, a także przetwarzać spaliny wydobywające się z silnika. Jest to jedna z wielu części układu wydechowego, często występująca w wersji z dwoma lub trzema końcówkami wydechu. Rozwiązania dostępne w naszej ofercie to tłumiki do Alfa Romeo 145 wytrzymujące trudy intensywnej eksploatacji. Zostały wykonane z materiałów, którym niestraszne skrajne temperatury. Ponadto, użytkownik decydujący się na tłumik z naszego sklepu internetowego może liczyć na 24-miesięczną gwarancję. Reklamacje zdarzają się jednak niezwykle rzadko, o czym świadczy ich współczynnik na poziomie 0,3%. Niemiecka stal, z jakiej powstały tłumiki, to bowiem gwarancja niezawodności w każdych warunkach. Do dyspozycji klientów oddajemy tłumiki do samochodów włoskiego producenta w modelu 145. Znajdują się u nas rozwiązania do różnych wersji, takich jak 1.9 JTD, 1.4 IE 8V, czy też 1.7IE 16V. Każdy z nich w rozsądnych cenach!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!