Pamaku
Centrum układów wydechowych

Prawidłowe przetwarzanie spalin, a także niwelacja hałasów - to główne zadania tłumika w samochodzie. Ta część jest jedną z najbardziej narażonych na uszkodzenia związane ze szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć. Ponadto, musi pracować w skrajnie wysokich temperaturach, aby po wyłączeniu silnika się schłodzić. Tłumik musi być więc naprawdę wytrzymały, odporny, a przy tym skuteczny podczas pracy. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić go do naszej oferty! Przedstawiamy tłumiki Alfa Romeo 146 1.4 IE 16V. Są to propozycje przystosowane do jednej wersji samochodu włoskiej marki. Cechują się niezawodnością przez długi okres eksploatacji. Wykonane są z najtrwalszych materiałów, które pozwolą użytkować element przez długi czas. Na tłumiki do Alfa Romeo dajemy 24-miesięczną gwarancję. Jesteśmy pewni, że sprostają one oczekiwaniom klientów. Jeżeli masz wątpliwości przed zakupem, zawsze możesz się z nami skontaktować! Wystarczy zadzwonić, a nasi specjaliści we wszystkim pomogą.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!