Filtry cząstek stałych DPF Hyundai i30  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Pamaku.pl to sklep internetowy, w którym stawiamy na dostarczanie wysokiej jakości zamienników w zaskakująco niskiej cenie. Jako producent funkcjonujący na rynku już od początku lat 90., wypracowaliśmy swoje własne metody produkcji. Mamy bezpośredni dostęp do magazynów najlepszych dostawców materiałów i komponentów. Dzięki temu, wszystkie proponowane przez nas elementy układu wydechowego, w tym filtr DPF Hyundai i30, wyróżniają się ponadprzeciętną wydajnością i trwałością.

2066.40 PLN

tłumik 16.49

1665.30 PLN

tłumik 16.49

1871.18 PLN

tłumik 16.49
strona:

Dlaczego filtr DPF Hyundai i30 od Pamaku to najlepszy możliwy wybór?

Przede wszystkim, jako firma działająca na rynku części samochodowych od wielu lat, doskonale znamy się na swoim fachu. Pozyskujemy tworzywa i elementy składowe podzespołów wyłącznie od zaufanych, renomowanych dostawców. Współpraca z przodującymi markami pozwoliła nam na sukcesywne podnoszenie jakości oferowanych rozwiązań.

W przypadku filtrów DPF znaczenie ma zarówno odpowiednie, zgodne z oryginałem wnętrze, jak i ich zewnętrzna warstwa. Puszka, w której znajdują się naprzemiennie przeplatające się kanaliki, musi być dostatecznie trwała i odporna na działanie czynników zewnętrznych. Dlatego wykonujemy ją wyłącznie ze stali INOX, kwasoodpornej i wytrzymałej na wpływ korozji. Każdy filtr DPF jest dedykowany do konkretnego modelu samochodu. W związku z tym, wytwarzamy je zgodnie z oryginalną dokumentacją techniczną producenta. Dzięki temu produkowane przez nas filtry cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród kierowców, jak i mechaników dokonujących wymiany tego podzespołu.

Nie jesteś pewny, czy filtr DPF Hyundai i30 będzie pasował do Twojego auta?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości, zapraszamy do skorzystania z pomocy z naszych ekspertów za pośrednictwem infolinii. W ten sposób łatwiej podejmiesz decyzję o zakupie odpowiedniego podzespołu. Co więcej, przypominamy, że na wszystkie produkty z naszego sklepu przysługuje aż 10-dniowe prawo zwrotu. Jeżeli okaże się, że zakupiony towar nie spełnia oczekiwań, można go po prostu oddać i otrzymać zwrot pieniędzy.

Odsetek reklamacji w Pamaku wynosi około 0,3%, co stanowi wyjątkowo dobry wynik. Nasze części układu wydechowego są produkowane z najwyższą starannością i dbałością o dostosowanie do konkretnej marki i modelu pojazdu. Gwarantujemy również ekspresową dostawę w czasie od 24 do 48 godzin (zamówienia złożone do południa realizujemy jeszcze w ten sam dzień). Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!