Pamaku
Centrum układów wydechowych

Citroen - Jumper - 3.0 HDi to nie bez powodu jeden z chętniej wybieranych samochodów dostawczych. Użyteczność auta jest niepodważalna. Wielu kierowców ceni jego możliwości oraz ekonomiczną, komfortową jazdę. Intensywna eksploatacja auta dostawczego może powodować awarie w niektórych podzespołach. Częstym powodem nieprawidłowości może okazać się układ wydechowy, który wpływa nie tylko na wygodę prowadzenia auta, ale również na jego finalną moc i wydajność. Częstą przyczyną spadku osiągów silnika są jego drgania. Z kolei spaliny przedostające się do kabiny mogą być spowodowane uszkodzeniem rury wydechowej. Aby zaradzić problemom i usunąć usterki w możliwie jak najszybszy sposób, proponujemy profesjonalne części układu wydechowego. W Pamaku przygotowaliśmy tłumiki środkowe, końcowe, rury kolektorowe i końcowe, a także zamienniki katalizatora w wersji pojedynczej oraz w zestawie z tłumikiem. Niezbędne wyposażenie pomoże w naprawie wadliwych części podzespołu Citroena Jumper - 3.0 HDi, ponosząc jak najniższe koszty.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!