Pamaku
Centrum układów wydechowych

Naprawy samochodu nie muszą być wyzwaniem dla portfela. Wybierając tłumiki do modelu Citroen - Berlingo - II (2008 - ) - 1.6 ze sklepu PAMAKU, zyskasz nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także części w dobrej cenie. Proponujemy zamienniki w klasie fabrycznych akcesoriów o dokładnie odwzorowanej konstrukcji oraz masie. Powstają na bazie oryginalnej dokumentacji, a więc masz pewność, że elementy układu wydechowego będą pracować wydajnie i stabilnie.

strona:

Tłumiki zabezpieczone przed korozją

Układ wydechowy odpowiada przede wszystkim za tłumienie głośności pracy samochodu oraz redukcję emisji spalin, co jest szczególnie istotne w modelach z silnikiem DIESLA. Jeśli uwzględni się fakt, że tłumiki pracują często w trudnych warunkach oraz są intensywnie eksploatowane, jasnym staje się, że muszą być solidnie wykonane. Dostępne w katalogach elementy powstały z podwójnego płaszcza blachy aluminiowanej dwustronnie. To zabezpieczenie przed korozją. Sporą żywotność części do Citroen - Berlingo - II (2008 - ) - 1.6 osiągnięto za sprawą niemieckiej stali ThyssenKrupp. Metal posiada certyfikat RW TUV, co poświadcza jego najwyższą jakość, podobnie zresztą jak gwarancja na produkt udzielana na okres 24 miesięcy.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!