Pamaku
Centrum układów wydechowych

Citroen Xsara 1.4 to popularny samochód kompaktowy z segmentu C. Określa się go nawet jako jedno z najbardziej udanych produktów francuskiej motoryzacji, z ostatnich 20 lat. Xsara 1.4 w pełni zasłużył sobie na ten tytuł. Użytkownicy docenili chociażby fakt, że tak kompaktowy samochód posiada całkiem pojemny bagażnik. Komfort jazdy, będący znakiem rozpoznawczym francuskich samochodów, nie jest jednak możliwy przy uszkodzonym tłumiku. Jeżeli takiej właśnie usterce uległ twój Citroen Xsara 1.4 to bardzo dobrze trafiłeś.

W sklepie PAMAKU posiadamy zarówno tłumiki środkowe i końcowe, jak i całe, kompletne układy. Nieważne, jaki typ nadwozia posiada twój Citroen Xsara 1.4 - posiadamy tłumiki dla wariantów Combi, Hatchback oraz Coupe. Coś co łączy je wszystkie to dwudziestoczteromiesięczna gwarancja i wygodna dostawa do 40 krajów w Europie, nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Poza tym, wszystkie tłumiki pochodzą od sprawdzonych producentów i wykonane są z wysokiej jakości niemieckiej stali.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!