Pamaku
Centrum układów wydechowych
W naszym sklepie PAMAKU dostępne są przeróżne podzespoły układów wydechowych najlepszych marek z całego świata, między innymi do auta Daewoo Nubira II 1.6i 16V. Do tego auta oferujemy zamienniki katalizatorów, całe układy wydechowe, tłumik końcowy oraz środkowy, a także rury kolektorowe. Wszystkie elementy zostały wykonane z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX, która cechuje się najwyższą możliwą trwałością. Podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie zapewnia przy tym bezproblemowe i bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat od zakupu. Każdy element układu wydechowego do Daewoo Nubira II 1.6i 16V jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją i mają wszelkie certyfikaty i atesty, takie jak TUV i ISO. Zapraszamy do złożenia zamówienia już dziś, a w razie pytań jesteśmy do dyspozycji telefonicznej oraz mailowej. Każde zamówienie dostarczamy zawsze tak szybko jak to możliwe i staramy się, aby wszystkie produkty spełniały oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!