Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wśród ponad 100 000 artykułów dostępnych w naszym sklepie Pamaku.pl znajdziesz także tłumiki do Dodge Caravan 3.3 najlepszych producentów z całej Europy. Warto wśród nich wymienić Bosal, Klarius, Fenno, Asso, Walker, BM Catalyst, TP Cats, Euro Flo oraz POLMO, który jest największym producentem układów wydechowych w całej Polsce. Wszystkie tłumiki do Dodge Caravan 3.3 zostały wykonane z najwyższą możliwość precyzją z podwójnego płaszcza stali ThyssenKrupp AG galwanizowanego dwustronnie w oparciu o dokumentację techniczną producenta tego samochodu. Wszystkie są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta i posiadają wszystkie certyfikaty niezbędne do sprzedaży ISO oraz TUV i są w pełni zgodne z oryginalnymi modelami. Ponadto tłumiki do Dodge Caravan 3.3 nie zmieniają dźwięku wydechu tego modelu samochodu, a także nie wpływają negatywnie na jego funkcjonalność i wydajność oraz spalanie, gdyż charakteryzują się identyczną budową, jak modele oryginalne, łącznie z wnętrzem puszki i wagą całego elementu. Zamów już dziś tłumik do Dodge Caravan 3.3 i przejrzyj inne produkty dostępne w naszym asortymencie, takie jak filtry cząstek stałych, rury kolektorowe oraz wiele innych.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!