Pamaku
Centrum układów wydechowych
W jednym miejscu zebraliśmy ogromną ofertę części do układów wydechowych różnych modeli samochodów od najpopularniejszych koncernów. Na tej liście znajduje się także Fiat - Sedici - 1.6i 16V, do którego tłumiki zamówisz w naszym sklepie. Produkty wysyłamy z własnego magazynu, skracając w ten sposób czas dostawy. Oferujemy elementy o atrakcyjnym stosunku ceny produktu do jego jakości wykonania. Zapewniamy bezpieczne metody płatności.
strona:

Ponad 100 tys. produktów

Wśród ponad 100 tys. produktów sklepu PAMAKU można zamówić m.in. tłumiki środkowe i końcowe do Fiat - Sedici - 1.6i 16V. Są wytrzymałe, ponieważ powstają z wysokiej klasy niemieckiej stali. Mogą pochwalić się certyfikatami TUV oraz ISO. Do tego producent zadbał o odpowiednią konstrukcję, bazując na oryginalnej dokumentacji koncernów. Dzięki temu wewnętrzne oraz zewnętrzne elementy zamienników pozostają zgodne z tymi montowanymi fabrycznie w pojazdach. Wszystko to wpływa na sporą funkcjonalność tłumików. Dobrze redukują hałas, skutecznie minimalizują emisję spalin, opierają się korozji, a przy okazji spełniają rygorystyczne normy. Zapraszamy do zakupów - pomożemy znaleźć odpowiedni produkt.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!