Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jako sklep Pamaku.pl jesteśmy obecni na rynku motoryzacyjnym od 25 lat i aktualnie w naszej ofercie znajdziesz aż 100 000 różnorodnych artykułów, a wśród nich także tłumiki do Fiata Doblo 1.3 JTD. Wszystkie modele zostały w całości wykonane ze stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie lub Carl Froh, są objęte 2-letnią gwarancją producenta i są w pełni zgodne z certyfikatami ISO, TUV oraz PIMOT, co świadczy o ich bardzo wysokiej jakości. Każdy z nich jest w pełni zgodny z wymogami producenta względem ich cech użytkowych, między innymi w zakresie wypełnienia puszki czy miejsc montażowych, gdyż wszystkie tłumiki Fiat Doblo 1.3 JTD zostały zaprojektowane i wykonane na podstawie katalogów technicznych producenta tego auta. Stawiamy na znane i lubiane firmy ze starego kontynentu, takie jak Bosal, Klarius, Fenno, Asso, Walker, BM Catalyst, TP Cats, Euro Flo, POLMO, które są gwarancją wieloletniej trwałości i wytrzymałości na zużycie. Zapewniamy błyskawiczną dostawę, zawsze w czasie zgodnym z deklaracją na stronie, a także pomoc techniczną i doradztwo telefoniczne oraz mailowe. Zamów już dziś, a przy okazji zapoznaj się także z innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie Pamaku.pl.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!