Pamaku
Centrum układów wydechowych
Prawidłowe funkcjonowanie układu wydechowego w aucie jest ważne z co najmniej kilku powodów. Jednym z najważniejszych jest oczywiście zwiększony komfort jazdy, gdy każdy z tworzących go podzespołów pracuje w odpowiedni dla siebie sposób. Dość często jednak dochodzi do sytuacji, w której konieczne jest przeprowadzenie wymiany zużytych komponentów, w czym pomocne może okazać się skorzystanie z oferty PAMAKU. Tworzące ją tłumiki do samochodu Fiat Ducato IV 3.0 Diesel Multijet, rury kolektorowe czy zamienniki katalizatorów są artykułami zdolnymi spełnić oczekiwania nawet szczególnie wymagających kierowców ze względu na jakość ich wykonania. Dzięki temu działają na wysokim poziomie wydajności przez długi czas, zapobiegając powstawaniu problemów z pozbywaniem się spalin z silnika i nadmiernym wibracjom towarzyszącym temu procesowi. Proponowane przez nas tłumiki do samochodu Fiat Ducato IV 3.0 Diesel Multijet i inne elementy układu wydechowego są łatwe w montażu oraz dostępne w atrakcyjnej cenie, dlatego polecamy sięgnąć po nie w razie potrzeby każdemu posiadaczowi tego właśnie auta.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!