Pamaku
Centrum układów wydechowych
Przygotowaliśmy kontynuację naszej oferty dedykowanej posiadaczom Audi TT. Tym razem mamy coś dla kierowców wersji 1.8 T. Wszystkie tłumiki do Audi TT - 1.8 T dostępne w tym dziale są idealnie dopasowane do układów wydechowych obecnych w tej wersji samochodu. Dzięki temu w przypadku uszkodzenia oryginalnego tłumika można sięgnąć po elementy dostępne w naszym sklepie i nie odczuwać żadnej różnicy w pracy układu. Serdecznie zachęcamy więc zarówno do szczegółowego zapoznania się z poszczególnymi pozycjami, jak i do składania zamówień. Oferujemy solidny, odporny na uszkodzenia sprzęt w atrakcyjnych cenach. Warto zaznaczyć również, że wszystkie tłumiki - Audi - TT - 1.8 T są objęte 24-miesięczną gwarancją, co zdejmuje z klienta ciężar kosztów ewentualnej naprawy. Warto zaznaczyć jednak, że jedynie 0,3% zamówień składanych na naszej stronie kończy się reklamacją. Dbamy o szybką i bezproblemową wysyłkę - również poza granice naszego kraju.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!