Pamaku
Centrum układów wydechowych

Uszkodzeniu uległ jeden z elementów układu wydechowego w Twoim pojeździe? Potrzebujesz nowej części, która spełni Twoje wygórowane oczekiwania? Zapraszamy do skorzystania z tej oferty! Znajdziesz w niej tłumiki do Alfa Romeo Alfasud 1.3, które sprostają Twoim wymaganiom. Części wykonano ze stali nierdzewnej, której cechą charakterystyczną jest wysoka odporność na korozję i szkodliwe działanie wilgoci. Niestraszne jej skrajne temperatury czy zmienne warunki pogodowe. Kupisz u nas wytrzymałe tłumiki środkowe czy rury kolektorowe. Jeśli musisz wymienić obydwie części, u nas dostaniesz komplet. Elementy są przystosowane do wszystkich typów nadwozia. Kupiłeś u nas część i coś z nią poszło nie tak? Skontaktuj się z nami! Na każdy element otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję - jeśli to wina tłumika, pomożemy! Masz jakieś pytania dotyczące części, wysyłki lub wątpliwości przedzakupowe? Skontaktuj się z nami!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!