Pamaku
Centrum układów wydechowych
Prawidłowe funkcjonowanie układu wydechowego w przypadku każdego auta – bez względu na jego rodzaj – jest bardzo ważne. Zdając sobie z tego sprawę, zadbaliśmy o to, by w ofercie PAMAKU znalazły się tworzące go elementy, pozwalające naszym Klientom zastąpić nimi dotychczasowe, wyeksploatowane części. Osobom korzystającym z usług naszego sklepu możemy zaproponować m.in. tłumiki do samochodu Fiat Idea 1.3 MJTD i inne komponenty, które łączy bardzo wysoka jakość wykonania, atrakcyjność cenowa oraz zdolność do długiego działania na zadowalającym poziomie efektywności. Oferowane w tym miejscu artykuły pozwalają w łatwy sposób pozbyć się najczęściej występujących problemów z pracą układu wydechowego, skutkujących takimi efektami, jak spadek wydajności silnika, pojawienie się duszącego dymu w kabinie auta czy powstawanie nadmiernego hałasu przy pozbywaniu się spalin z silnika. Z tego powodu polecamy wszystkim nasze tłumiki do samochodu Fiat Idea 1.3 MJTD, a także pozostałe elementy dedykowane temu właśnie pojazdowi.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!