Pamaku
Centrum układów wydechowych

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na wybór wyłącznie najlepszej jakości produktów. W Pamaku dysponujemy szeroką ofertą zamienników do układu wydechowego pojazdów różnych marek. Oferujemy między innymi tłumiki do Citroena DS3 - 1.4D wykonane z niemieckiej stali. Wysoka jakość wykonania, trwałość i wytrzymałość ma istotny wpływ na satysfakcję w codziennej eksploatacji. Wierne odwzorowanie kształtów znacznie usprawnia proces dopasowania. Nie bez znaczenia pozostaje gwarancja obejmująca 24 miesiące od daty zakupu, dzięki czemu nasi klienci czują się bezpieczni nawet po zrealizowanej transakcji. Atutem Pamaku z pewnością jest współpraca z partnerami, którzy precyzyjnie odwzorowują części układu wydechu, co pozwala zachować wydajność elementów wyposażenia. Montaż konstrukcji poprawia sprawność pojazdu, jego osiągi i ma istotny wpływ na ciche, bezzapachowe wewnątrz kabiny odprowadzanie spalin. Kierowcy samochodu Citroen DS3 - 1.4D chętnie wybierają tańsze i wysokiej jakości zamienniki, dbając o jakość oraz komfort jazdy w ekonomicznych warunkach.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!