Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jesteśmy firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku, dzięki czemu poznaliśmy motoryzację dosłownie od podszewki. Obecnie w bieżącej sprzedaży posiadamy ponad 100 000 różnorodnych artykułów z dziedziny motoryzacji, a wśród nich tłumiki do Fiata Ducato III 2.0 JTD. Oferowane tłumiki charakteryzują się ponadprzeciętną jakością, rewelacyjnym wykonaniem oraz klasą zastosowanych materiałów, a także 2-letnią gwarancją, która obejmuje wszelkie wady i usterki fabryczne. Oferujemy produkty wyselekcjonowanych producentów ze starego kontynentu, którzy do produkcji tłumików Fiat Ducato III 2.0 JTD wykorzystują między innymi stal oraz aluminium firm ThyssenKrupp AG oraz Carl Froh, które są odporne na pojawienie się ognisk korozji od wewnętrznej i zewnętrznej strony. Ponadto wszystkie modele oferowanych komponentów do układu wydechowego znajdujące się na tej podstronie spełniają założenia certyfikatów ISO, TUV oraz PIMOT, a ich specyfikacja oraz parametry techniczne są w 100% zgodne z oryginalnymi częściami. Co to oznacza? Że do ich montażu nie trzeba przeprowadzać kosztownych modyfikacji.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!