Pamaku
Centrum układów wydechowych

Dostępne w naszej ofercie tłumiki końcowe Citroen C8 - 3.0i 16V zapewniają prawidłową eksploatację pojazdu. Zamienniki w atrakcyjnej cenie niejednokrotnie ratują kierowców z opresji przed kosztowną wymianą części podzespołu. Układ wydechowy narażony jest na wymagający proces użytkowania, przez co elementy wchodzące w jego skład mogą ulec przedwczesnemu zużyciu. Mając na uwadze najwyższe standardy jakości, komfortu i wygody w czasie jazdy, oferujemy rozwiązania wykonane z najlepszych komponentów. Niemiecka stal cieszy się uznaniem wśród producentów części zamiennych. Starannie zaprojektowana konstrukcja to dodatkowe wsparcie dla wydajności i sprawności pojazdu. Jesteśmy przekonani, że właściciele Citroena C8 - 3.0i 16V docenią możliwość wymiany kluczowych elementów układu wydechowego odpowiedzialnych za ciche transportowanie spalin i pracę silnika na bardzo dobrych warunkach. W Pamaku nie tylko zapewniamy atrakcyjne ceny, ale również 24-miesięczną gwarancję i bardzo szybki czas realizacji zamówienia.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!