Pamaku
Centrum układów wydechowych
Na bieżącej podstronie znajdują się najwyższej klasy tłumiki dedykowane do Daewoo Evanda 2.0 wykonane z najwyższej klasy nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX. Wszystkie są objęte certyfikatami ISO oraz TUV, zapewniają wiele lat intensywnej eksploatacji, są także całkowicie odporne na działanie bardzo wysokich i bardzo niskich temperatur. Nie zmieniają swoich właściwości wraz z upływem czasu i są objęte 2-letnią gwarancją producenta. Wszystkie układy wydechowe z podwójnym płaszczem stali ThyssenKrupp AG (dwustronnie galwanizowanej) cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród osób, które oczekują najwyższej jakości w korzystnych cenach. Poszczególne tłumi do Daewoo Evanda 2.0 pochodzą od najlepszych firm z całego świata, które gwarantują ich wysoką trwałość i odporność na skutki kontaktu ze spalinami. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi produktami dostępnymi w sklepie PAMAKU, w tym rurami wydechowymi, elementami montażowymi oraz strumienicami i wieloma innymi artykułami wysokiej klasy.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!